Studies in the Scriptures

Tabernacle Shadows

 The PhotoDrama of Creation

[left.htm]

 

DAILY HEAVENLY MANNA

К В І Т Н Я

1   К В І Т Н Я

Пильнуйте й моліться, щоб не впасти в спокусу (Марка 14: 38).

Поки спокуси не прийдуть на нас, ми не можемо виразно розпізнати характер цих спокус, бо коли б ми заздалегідь знали все про них, вони були б лише легкими спокусами. Тому пильнуйте і завжди моліться, бо єдиний безпечний шлях – це бути напоготові, тому що ваш противник, диявол, шукає, кого б пожерти. Він знає ваші слабі сторони і готовий скористатися ними. Кожному з нас, якщо ми хочемо перемогти, будуть потрібні благодаті Духа в нашому серці, а також Господня “благодать для своєчасної допомоги”.

“Душе моя, ти мусиш пильнувати,

Довкола вороги і перешкоди,

Війська гріха так сильно напирають,

Щоб відтягти тебе від нагороди”. WT '03-119.

2   К В І Т Н Я

Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним (Галатів 6: 10).

Християнин повинен бути готовий ціною свого власного часу і вигод робити добро всім людям, але за братів він повинен бути готовий класти своє життя – повинен шукати нагоди, щоб день у день класти своє життя в значенні віддавання свого часу для розповсюдження Правди, для надання будь-яким чином допомоги Господнім братам зодягнутись в повну Божу зброю і встояти в злий день. WT '03-121.

3   К В І Т Н Я

Ніч минула, а день наблизився, тож відкиньмо вчинки темряви й зодягнімось у зброю світла (Римлян 13: 12).

Вчинки темряви – це будь-які вчинки, які не витримали б прискіпливого розгляду і не отримали б схвалення у світлі нової епохи, якщо б вона була повністю впроваджена. Пам’ятаймо, що ми належимо до нової епохи, а не до старої, і тому ми повинні жити згідно з нашим громадянством і нашою відповідальністю перед Князем Світла, а також в опозиції до князя темряви, його діл та його методів. WT '03-122.

4   К В І Т Н Я

Як удень, поступаймо доброчесно (Рим. 13: 13).

Кожен повинен стежити за тим, щоб бути чесним не лише в грошових справах, але й чесним у трактуванні своїх ближніх, братів і, найголовніше, чесним у своєму визнанні Бога і власної віри. Випробування відбувається саме в цьому напрямку, і ті, котрі люблять прихильність людей більше, ніж прихильність Бога, котрі нечесно бажають сповідувати і визнавати брехню, будуть віддані їхній брехні, і їм буде дозволено зруйнувати свої вічні інтереси. Цим вони докажуть свою непридатність для Царства, – незалежно, чи в кінцевому результаті вони ще можуть бути для чого-небудь придатними. WT '03-122.

5   К В І Т Н Я

Уста мої хвалять губами співними, як згадаю Тебе на постелі своїй, розмишляю про Тебе в сторожах нічних (Псалом 63: 6, 7).

Молитва є не лише привілеєм, але й необхідністю – настановою, невід’ємною для нашого християнського зросту. Кожен, хто втрачає бажання дякувати, віддавати шану і спілкуватися з Отцем усіх милостей, може бути впевнений, що він втрачає самого духа синівства, і негайно повинен спробувати усунути перешкоду – світ, тіло чи диявола. Кожен додатковий доказ Господнього довір’я до нас через об’явлення нам Його характеру і плану не лише не повинен зменшувати нашу пошану і наші молитви, а, навпаки, повинен примножувати їх. Якщо наші серця є добрим ґрунтом, то вони принесуть ще рясніші плоди. WT '96-161.

6   К В І Т Н Я

Коли [хто страждає] – як християнин, то нехай не соромиться він, але хай прославляє Бога за те (1 Петра 4: 16).

Хвороби та незручності будь-якого роду, викликані нашою активністю в службі Правді, є дозволені нашим Отцем на доказ нашої відданості та любові; бо коли б ми не наражались на такі труднощі або миттєво звільнялись від них чудовим чином, Господня служба не коштувала б нам жодної жертви і проба нашої готовності терпіти в ім’я Правди була б неповноцінною. Однак кожен фізичний чи душевний біль, кожна рана, що завдані тілу або почуттям, громадське чи буквальне обезглавлення за Правду стають свідоцтвом духа, говорячи про нашу вірність. І в усіх таких труднощах, як говорять наш Господь і апостол Петро, ми повинні вельми радіти. WT '96-166.

7   К В І Т Н Я

А мій Бог нехай виповнить вашу всяку потребу за Своїм багатством у славі, у Христі Ісусі (Филип’ян 4: 19).

Якщо у вас немає палкої ревності проповідувати добру новину великої радості, моліться про це щиро, вірно і наполегливо, прикладайте зусилля, і незабаром ви це отримаєте. Якщо ви маєте ревність і любов до євангелії, але вам бракує вміння представляти її, то моліться про таке вміння, одночасно повністю використовуючи те, яке ви маєте. Якщо ви маєте ревність і вміння, але вам бракує сприятливих нагод, то якомога швидше представте це Господу в молитві, говорячи Йому, що ви вірно використовуєте всі нагоди. Потім сподівайтеся більших нагод, не складаючи при цьому рук, і використовуйте найскромніші та найменш значні з тих, які вам доступні. WT '96-163.

8   К В І Т Н Я

Коли ж він відступить, душа Моя не матиме вподобання у ньому (Євреїв 10: 38, Хом).

Спочатку відступ може бути дуже незначним відхиленням від вузької дороги жертвування – можливо, лише озиранням, зітханням за тим, що позаду, незначним сповільненням бігу, який перед нами, потім маленькою схильністю до компромісу з Правдою на користь домагань зіпсутої природи. Таким чином готується шлях для хитрощів спокусника, котрий швидко зауважує наші слабкі сторони і використовує їх способом, найбільш підхожим у нашому випадку. Проти розсудливості пускаються в хід витончені неправди; тілесному розуму є представлені привабливі спокуси, що мають вигляд праведності; і майже непомітно душа забуває свою “першу любов” до Господа, свою першу ревність до Його служби і мандрує геть від Правди та її духа, оскільки вже не є ведена Святим Духом Бога. WT '95-93.

9   К В І Т Н Я

Хіба ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви (1 Коринтян 9: 24).

Щоб здобути перемогу, ми повинні не лише зодягнути повну Божу зброю, але й бути героями в битві, вести запеклу боротьбу проти пожадливостей очей і тіла, проти життєвої пихи і всіх ворогів праведності та чистоти. Любов до Господа, до Правди і праведності повинна надихати нас, інакше ми ніколи не станемо переможцями. Тільки любов може втримати нас вірними аж до смерті і вчинити придатними для спадщини святих у світлі. Де палка любов керує серцем, там серце повністю підкорене Господу, а це означає, що дев’ять десятих битви вже виграно. Однак навіть тоді, як говорить апостол (Юди 21), ми повинні берегти себе в Божій любові, в пильності, в молитві й старанні; і ласка зарясніє там, де рясніє любов. WT '95-93.

10   К В І Т Н Я

Тож підкоріться під міцну Божу руку, щоб Він вас Свого часу повищив (1 Петра 5: 6).

Це справді нелегка справа – ступати стежиною покори, постійно загнуздувати людські прагнення і тримати жертву на жертовнику, аж доки вона повністю не згорить. Однак саме таким чином ми повинні зі страхом і тремтінням виконувати власне спасіння високого поклику, щоб не виявитися негідними нагороди високого поклику, обіцяної вірним переможцям, котрі старанно намагаються ступати слідами нашого блаженного Попередника... Котрий був смиренний і серцем покірливий.

І коли ми є настільки покірні та вірні, Господь чинить нас Своїми вибраними посудинами, щоб нести Його Ім’я іншим. Якщо ми таким чином опустошили себе, Він може наповнити нас Своїм Духом і Своєю Правдою, і ми можемо йти далі, міцні в Господі сил небесних і в Його потужній силі, щоб нести доблесну службу як воїни хреста. WT '93-7.

 

11   К В І Т Н Я

Поступаймо... не в гульні та п’янстві (Римлян 13: 13).

Дехто захоплюється грішми, багатством, інші захоплюються бізнесом, ще інші – одягом, музикою, мистецтвом. Але ми, як Господній народ, отримали проблиск нового дня і великої праці Бога, яка має бути здійснена того дня, і наші серця повинні бути так поглинуті Божою працею, що ті справи, які вважаються досить властивими і досить правильними для інших, для світських людей (через те, що вони не пробудилися, як ми, і не бачать майбутнього, як бачимо ми), повинні бути далеко від наших помислів і нашого шляху. WT '03-123.

12   К В І Т Н Я

Чаша благословення, яку благословляємо, – чи не спільнота то крові Христової? Хліб, який ломимо, чи не спільнота він тіла Христового? Тому що один хліб – нас багато (1 Коринтян 10: 16, 17).

Чаша є одна, хоча вона містить сік багатьох виноградин, і так само хлібина є одна, хоча вона складається з багатьох зерен. Зерна не можуть зберегти свою індивідуальність і своє життя, якщо вони мають стати хлібом для інших; виноградини не можуть залишитися виноградинами, якщо вони мають бути “животворящим” духом. Таким чином ми бачимо красу слів апостола, що Господній народ є спільником однієї хлібини і чаші. Немає жодного іншого шляху, яким ми можемо осягнути нову природу, ніж через прийняття Господнього запрошення пити з Його чаші, бути зламаними з Ним як члени однієї хлібини, бути похованими з Ним в хрищенні в Його смерть і таким чином осягнути з Ним воскресіння слави, честі і безсмертя. WT '01-76.

13   К В І Т Н Я

Якщо ви споживати не будете тіла Сина Людського й пити не будете крові Його, то в собі ви не будете мати життя (Івана 6: 53).

З радістю, любий Господи, ми їмо (привласнюємо для наших потреб) заслугу Твого чистого єства, пожертвуваного за нас – для нашого виправдання. З радістю ми ділитимемо з Тобою також чашу страждань, усвідомлюючи, яким блаженним привілеєм є страждати з Тобою, щоб у свій час ми могли також царювати з Тобою; бути мертвими з Тобою, щоб у вічному майбутньому ми могли жити з Тобою, бути подібними до Тебе і ділити Твою любов і Твою славу як Твоя Наречена. О, щоб ми були вірними не лише у виконанні символу, але й в дійсності! Блаженний Господи, ми чуємо Твоє Слово, яке говорить: “Чашу, що Я її п’ю, ви питимете, і хрищенням, що Я ним хрищусь, ви охриститеся”. Господи, самі ми не здатні так жертвувати, але Твоя милість є достатньою для нас, бо ми цілковито Твої, тепер і навіки. WT '99-51.

14   К В І Т Н Я

На смерть віддав душу Свою, і з злочинцями був порахований (Ісаї 53: 12).

Оскільки кожен, хто йде слідами Учителя, обов’язково повинен мати деякий досвід Гефсиманії, то кожен мусить, принаймні, скуштувати всього, що пережив Учитель. Тож не забуваймо оглядатися довкола себе в пошуках нагод служіння “братам”, “малим цим”, членам Тіла Христа. Нехай кожен пильнує, аби не додавати до зневаги, яка повинна прийти на всіх послідовників Агнця, а, навпаки, дарувати слова співчуття і допомагати один одному нести хрест, труднощі та проби на цьому шляху. Таким чином ми можемо краще показати нашому Господу і Голові, як ми оцінювали б нагоду допомогти Йому нести Його хрест дорогою на Голгофу. WT '99-125.

15   К В І Т Н Я

Отче, у руки Твої віддаю Свого духа (Лк. 23: 46).

Наш дорогий Відкупитель з повним довір’ям звернув очі до Отця і з повною вірою промовив, що Він передав любові Отця і силі Отця все життя і всі благословенні надії на майбутність – щоб вони були здійснені згідно з планом і Словом Отця. І так само ми, котрі йдемо слідами нашого Учителя, повинні з вірою дивитися вперед і в нашу смертну годину повинні віддати всі наші інтереси в руки Того, Хто виявив Свою любов до нас не лише в дарі Свого Сина як нашого Відкупителя, але й – впродовж усієї нашої мандрівки – в Своїй передбачливій турботі, а також в надзвичайно великих і коштовних обітницях, які йдуть перед нами і дають нам силу, втіху і запевнення. WT '99-128.

16   К В І Т Н Я

І будуть Мені вони власністю, – каже Господь Саваот, – на той день, що вчиню, і змилосерджуся над ними, як змилосерджується чоловік над синами своїми, що служать йому (Малахії 3: 17).

Якщо б Господь послав нас шукати Йому Наречену, ми могли б зібрати когось з тих, кого Він відкидає як недостойних, – тому що ми нездатні читати серце. Ця думка повинна зробити нас дуже покірними, лагідними і сумирними до всіх, дуже довірливими до Господа і надзвичайно схильними шукати Його керівництва стосовно нашої праці як Його слуг, саме так як Самуїл шукав Господа в зв’язку з помазанням Давида. WT '03-223.

17   К В І Т Н Я

А помазання, яке прийняли ви від Нього, – воно в вас залишається (1 Івана 2: 27).

Благословення і сила Господа якимось чином супроводжували помазання Давида (як саме – зрозуміти важко), роблячи його здатним до поступу в знанні і т.п., пристосовуючи і готуючи його до обов’язків становища, на яке він був помазаний. А чи прообразом цього ми не можемо вважати помазання, яке сходить на церкву від часу її прийняття Господом? Наше помазання не є фізичним, і даровані нам благословення не мають тимчасового характеру: як Нові Створіння ми зростаємо в благодаті, знанні та любові; і як Нові Створіння ми незабаром будемо удосконалені в Першому Воскресінні і зійдемо на престол з нашим Господом і Учителем – з нашим Головою. WT '03-223.

18   К В І Т Н Я

Улюблені, не дивуйтесь огневі, що вам посилається на випробування, немов би чужому випадку для вас. Але через те, що берете ви участь у Христових стражданнях, то тіштеся, щоб і в з’явленні слави Його раділи ви й звеселялись (1 Петра 4: 12, 13).

В неприязному світі ми можемо сподіватися отримувати лише зневаги нашого Учителя, бо слуга не є більший від свого Пана. Світ, тіло і диявол опираються нашому шляху: всередині точаться сутички, зовні є страхи, а також багато стріл і вогняних списів, націлених на праведних. Але що є безпечним становищем душі в нещастях і суворих пробах? Чи ж не є ним мовчання перед Богом, чекання і пильність, щоб передусім зрозуміти Його керівництво, Його волю в кожній справі – перш ніж наважитися торкатися речей, які часто так багато тягнуть за собою? Тому псалмист радить, кажучи: “Занімів я в мовчанні, замовк про добро [навіть про вчинки і слова, які здавалися добрими в моїх очах]”. WT '96-31.

19   К В І Т Н Я

Чим серце наповнене, те говорять уста. Добра людина з доброго скарбу добре виносить, а лукава людина зо скарбу лихого виносить лихе (Матвія 12: 34, 35).

Нашою першою турботою, отже, повинна бути турбота про серце – щоб його настрої і нахили могли бути повністю під контролем божественної благодаті, щоб у ньому міг запанувати кожний принцип правди і праведності, щоб справедливість, милосердя, доброта, братерська доброзичливість, любов, віра, покора, стриманість, найвища пошана до Бога та Христа і палка любов до всіх красот святості могли бути міцно закріплені як керуючі принципи життя. Якщо ці принципи будуть закріплені, усталені в серці, тоді з доброго скарбу серця уста говоритимуть слова правди, розсудливості, мудрості і милості. WT '96-30.

20   К В І Т Н Я

Хто вірний в найменшому, – і в великому вірний (Луки 16: 10).

Це не означає, що Господній народ повинен бути задоволений звичайною рутиною щоденного життя вдома чи на роботі і повинен говорити собі: “Бог приймає мою працю так, ніби вона віддана Йому безпосередньо в дещо іншій, більш прийнятній формі”, – але це означає, що кожен, хто знаходиться в такому становищі, повинен день у день уважно переглядати свої земні обов’язки і зобов’язання, щоб побачити, яким чином він міг би справедливо і властиво відділити хвилини, години або дні від служби земним речам і земним інтересам, щоб негайно віддати їх в жертву для духовних речей і духовних інтересів (як своїх, так і інших). Посвячене серце, тобто священик, який складає жертву, буде розумно використовувати швидкоплинні хвилини, вживаючи їх, наскільки можливо, для справи Отця. WT '03-407.

21   К В І Т Н Я

Бо ми маємо не такого Первосвященика, що не міг би співчувати слабостям нашим, але випробуваного в усьому, подібно до нас, окрім гріха. Отож, приступаймо з відвагою до престолу благодаті, щоб прийняти милість та для своєчасної допомоги знайти благодать (Євреїв 4: 15, 16).

В хвилину спокуси серце повинно прийти до великого Учителя з усією певністю віри, усвідомлюючи Його любов, Його мудрість, Його здатність допомогти нам і Його готовність вчинити так, щоб усе співпрацювало для добра тих, котрі Його люблять. Прохання про таку своєчасну допомогу неодмінно принесе нам Господню пораду, допомогу і силу для праведності, правди, чистоти і любові. І саме так ми повинні бути переможцями щогодини, переможцями щодня і переможцями остаточно. WT '98-23.

22   К В І Т Н Я

Кажу ж вам, що за кожне слово пусте [некорисне, згубне], яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня (Матвія 12: 36).

Якщо при уважному щоденному розгляді наших доріг (що є обов’язком кожного християнина) ми виявимо, що наші слова хоч у чомусь знеславили Господа, ми повинні згадати, що в ім’я нашого Заступника ми можемо наблизитися до престолу благодаті, пояснити нашому Небесному Отцю про своє усвідомлення помилки і глибокий жаль щодо нашої нездатності вшанувати Його ім’я і Його справу святою поведінкою та розмовою. Ми повинні покірно благати, щоб гріх не був нам зарахований, а щоб він міг бути скасований завдяки Його милостивому задуму про наше очищення через Христа, покірно визнаючи, що в Його дорогоцінній крові є вся наша надія і довіра. Таким чином ми повинні давати відповідь за кожне пусте слово. І через наші слова каяття, до яких додані заслуги Христа, застосовані завдяки вірі, ми будемо визнані невинними. WT '96-32.

23   К В І Т Н Я

А те, що на добрій землі, – це оті, хто як слово почує, береже його в щирому й доброму серці, – і плід приносять вони в терпеливості (Луки 8: 15).

Кожен, хто жертвує, обов’язково повинен бути покірним, сумирним, здатним навчатися, інакше він дуже швидко зійде з дороги. Він повинен також вчитися розвивати благодать Господа в напрямку терпеливості, тому що терпеливість, безумовно, потрібна для того, щоб зректися себе, і деколи навіть підкоритися несправедливості, коли немає прийнятних способів уникнути її, не заподіявши шкоди Господній справі або декому з Його народу. Це означає також розвиток братерської доброзичливості – одним словом, розвиток усієї Божої волі в нашому серці й житті, тобто розвиток любові, яку ми повинні осягнути у великій і переможній мірі, перш ніж завершимо нашу земну працю жертвування. WT '03-408.

24   К В І Т Н Я

Кожен із нас нехай догоджає ближньому на добро для збудування (Римлян 15: 2).

Настанова для кожного члена Царського Священства полягає в тому, що особливою метою його становища, діяльності, покликання в теперішньому часі є жертвування... Однією з форм служіння, яка часто залишається непоміченою Царським Священством, є нагода зректися наших власних доріг, планів, власних методів, тобто вподобань, і в інтересах миру прийняти замість них плани, вподобання інших – коли це справа тільки особистого вибору, і коли, як віримо, Господь погодиться прийняти цю справу тим чи іншим шляхом. В інтересах миру ми можемо жертвувати своїми уподобаннями заради бажань інших, якщо бачимо, що завдяки цьому можна отримати щось добре. WT '03-406, 407.

25   К В І Т Н Я

Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду (Євреїв 11: 6).

“Нехай станеться тобі згідно з твоєю вірою” – таким, мабуть, є Господній метод діяльності з усіма, котрі є Його учнями, від початку до кінця їхньої християнської дороги і досвіду. Віра – коли здається, що Він не помічає нас; віра – коли виглядає, що все йде успішно для нас в наших духовних і тілесних справах; і така ж міцна віра, коли здається, немов хід подій і всі сили спрямовані проти нас.

Перемогою, що перемагає світ, є віра, яка в будь-яких умовах здатна звертати очі до Господа, повністю довіряючи Його доброті і вірності, і яка здатна усвідомлювати, що в кінцевому підсумку, згідно з Його обітницею, все сприятиме нам на добре, бо ми – Його народ. WT '00-139.


26   К В І Т Н Я

Хто бо ввійшов був у Його відпочинок, той відпочив від учинків своїх, як і Бог від Своїх (Євреїв 4: 10).

Замість вимагати одного дня з семи, закон любові насправді контролює і регулює весь наш час. Сім днів на тиждень ми повинні любити Господа нашого Бога всім нашим серцем, розумом, душею і силою; сім днів на тиждень ми повинні любити нашого ближнього, як самого себе; і сім днів на тиждень ми повинні також відпочивати – відпочивати від наших власних діл – відпочивати вірою в завершену працю Христа, відпочивати в Божій любові, відпочивати в Божому мирі, який перевищує розуміння, постійно пануючи в наших серцях. WT '02-205.

27   К В І Т Н Я

Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі (Филип’ян 2: 5).

Мати розум Христа справді є однією з вимог законної боротьби – розум, який покірно і вірно підкоряє себе волі Бога, вираженій в Його великому плані віків, і який віддає всю енергію виконанню Його волі, тому що розумно оцінює Його кінцеві наміри.

Отже, якщо ми наповнені тими самими думками, які були в Христа Ісуса, то, подібно до Нього, ми будемо бажати, наскільки можливо, звільнитися від плутанини земних справ, аби мати якомога більше вільного часу для Господньої служби, а тоді віддати цій службі всю енергію, здібність і старання. WT '02-265.

28   К В І Т Н Я

Ми хвалимося в утисках, знаючи, що утиски приносять терпеливість, а терпеливість – досвід, а досвід – надію, а надія не засоромить, бо любов Божа вилилася в наші серця Святим Духом, даним нам (Римлян 5: 3-5).

Ми потребуємо терпеливості, а її можна здобути лише у випробуваннях. Ми потребуємо віри, а віру можна розвинути лише в нестачах. Ми потребуємо досвіду для нашої майбутньої праці, який можна здобути лише завдяки таким випробуванням, які дозволять, щоб нас торкнулось відчуття немочей, скрути і випробувань тих, хто поруч із нами і для кого ми будемо служителями і представниками, коли зійдемо на престол. Отже, для нас урок теперішніх випробувань полягає в тому, щоб протистояти злу – до того ж не злом, а добром. WT '03-348.

29   К В І Т Н Я

Як він Мене кликатиме, то йому відповім, Я з ним буду в недолі, врятую його та прославлю його (Псалом 91: 15).

Наш блаженний привілей – завжди нести свою журбу і печаль Господу:

“Бо знає Він, як усувати

Всю гіркоту печалі у житті”.

Він чинить це, показуючи нам через досвід марноту всіх земних речей та їхню цілковиту неспроможність задовольнити прагнення душі чи заспокоїти зранений дух. Потім приходить думка, що яким би прикрим не було пережите нами, воно незабаром закінчиться, і якщо ми дозволимо йому, то воно лише виховає в нас мирні плоди праведності і розвине в нас міцний і шляхетний характер, призвичаєний, шляхом самоконтролю, до розважливого міркування, терпеливої витривалості в недолі, лагідної відданості, вірності і довір’я до Бога. WT '96-31.


30   К В І Т Н Я

Але ви – вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власності Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого (1 Петра 2: 9).

Істинна ціль нашого поклику до цього світла полягає в тому, щоб ми могли дозволити йому сяяти. Якщо ми не дозволяємо йому сяяти, то ми не варті його – цей скарб буде забраний від нас, а ми залишимось у темряві. Якщо ми справді отримали світло і повністю посвятили себе Богу, то запитаймо себе: Що я роблю, щоб показати славу Того, Котрий покликав мене з темряви? Чи йду я з цією звісткою до моїх сусідів, близьких і далеких? Чи можу я з чистим серцем заявити, що:

“Для Ісуса, для Ісуса

Все життя своє віддам,

Всі думки, слова і вчинки,

Весь мій час для Нього дам”.

WT '03-165.

 

 

Preface - СІЧНЯ-January - ЛЮТОГО-February - БЕРЕЗНЯ-March -
КВІТНЯ
-April - ТРАВНЯ-May - ЧЕРВНЯ-June -
ЛИПНЯ-July - СЕРПНЯ-August - ВЕРЕСНЯ-September -
ЖОВТНЯ
-October - ЛИСТОПАДА-November - ГРУДНЯ-December
- Index - Word Document -
PDF

Return to Ukrainian Home Page

Illustrated 1st Volume
in 31 Languages
 Home Page Contact Information