Studies in the Scriptures

Tabernacle Shadows

 The PhotoDrama of Creation

[left.htm]

 

DAILY HEAVENLY MANNA

Б Е Р Е З Н Я

1   Б Е Р Е З Н Я

І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі (Филип’ян 4: 7).

Мир, про який тут говориться, не є наш власний мир. Це мир Бога – мир, який приходить до нас від усвідомлення Божої сили, доброти і готовності тримати нас Своєю правицею як Своїх дітей. Думка полягає в тому, що цей мир постійно стоїть насторожі, як вартовий, щоб давати відсіч кожній ворожій, бентежній думці або боязні. Цей мир тримає розум християнина, тому в серці він має мир з Господом, спільність, єдність, – і це оберігає його розум, а також його вміння думати, навчаючи його і запевнюючи про божественну силу, мудрість і любов. WT '03-8.

2   Б Е Р Е З Н Я

Що тільки правдиве, що тільки чесне... думайте про це (Филип’ян 4: 8).

Хто симпатизує брехливості або перебільшенню, той так чи інакше оскверняє себе. Хто очищує свої думки, уникає перебільшення і т.п., той такою ж мірою очищує свій розум і весь свій характер. Недостатньо впевнитися в правдивості речей. Ми повинні вникати в них далі і виявляти, наскільки вони є чесні, шляхетні, бо хоча Господь покрив ганебні риси нашого характеру і пропонує покривати їх Своєю власною заслугою аж до кінця, проте ми не можемо з симпатією ставитись до нашого зіпсутого стану, а, навпаки, повинні прагнути правдивої шляхетності й найвищого мірила чесності в наших серцях, в наших помислах, в усіх наших справах із нашим Богом і з нашими ближніми. WT '03-9.

3   Б Е Р Е З Н Я

Що тільки праведне [справедливе]... думайте про це (Филип’ян 4: 8).

Ми не повинні дозволяти нашому розуму схилятися до того, що було б несправедливим, а повинні вчитися застосовувати цей критерій справедливості до кожної нашої думки, слова і вчинку, водночас навчаючись дивитися (наскільки дозволить здоровий розум) на поведінку інших з відмінної точки зору – з точки зору милосердя, прощення, співчуття, бажання допомогти. Проте обережність ніколи не може бути зайвою чи надмірною тоді, коли ми критично розглядаємо кожну думку, яку приймаємо, і кожен план, який обдумуємо, щоб лінія справедливості в жодному сенсі слова не була порушена нами за згодою нашого серця. WT '03-9.

4   Б Е Р Е З Н Я

Що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали... думайте про це (Филип’ян 4: 8).

Ми до такої міри повинні любити і розвивати те, що є чисте, щоб те, що нечисте, ставало для нас нестерпним, прикрим, і щоб ми прагнули викинути його з пам’яті. А цього можна досягти лише шляхом постійних роздумів про те, що чисте, уникаючи віддаватися думкам про те, що нечисте. Ми повинні розпізнавати справжню красу і цінувати її. Коли нам доводиться думати про речі виняткової чистоти, ми обов’язково повинні піднятись розумовим поглядом якомога вище і якомога ближче роздивитись красу досконалого характеру нашого Бога і нашого Господа Ісуса Христа, а також красу, яка проявляється в характері того чи іншого послідовника Ісуса, котрий пильно йде Його слідами. WT '03-9.

5   Б Е Р Е З Н Я

Коли яка чеснота, коли яка похвала, – думайте про це (Филип’ян 4: 8).

Про вартісні речі (про чесноти), про речі, деякою мірою гідні похвали (чиїсь шляхетні слова, шляхетні вчинки або шляхетні почуття), ми можемо роздумувати без побоювань і, як наслідок, бачити, що ми піднімаємось до тих ідеалів, якими живиться наш розум, наша нова природа. Таким чином ми будемо щораз більше перемінюватися шляхом відновлення нашого розуму і ставатимемо щораз ближчими до славної подоби нашого Господа і Учителя, змінюючись від слави на славу, поступово, потрохи, крок за кроком, протягом теперішнього життя. Перебуваючи в такому стані думок і підтримуючи нашу єдність з Господом, ми матимемо частку в Першому Воскресінні, яке навіки удосконалить нас на образ і подобу Господа. WT '03-9.

6   Б Е Р Е З Н Я

Навчився я бути задоволеним із того, що маю. Умію я й бути в упокоренні, умію бути й у достатку (Филип’ян 4: 11, 12).

Якщо виявиться, що пережите нами в житті є надто різноманітне, ми можемо зробити висновок, що Господь бачить, що нам потрібні одночасно злети і падіння успіху та скрути, щоб належно навчити нас і підготувати до становища, яке Він передбачив для нас у майбутньому. Тож давайте, як апостол, вчитися бути в достатку, не допускаючи, щоб ряснота земних речей відвела нас від наших обітів посвячення; і давайте вчитися також бути в нужді і не бажати при цьому нічого понад те, що Господня мудрість і провидіння вважає за краще нам дати, – тобто бути задоволеними. WT '03-10.

7   Б Е Р Е З Н Я

Коли один одного любимо, то Бог в нас пробуває, а любов Його в нас удосконалилась (1 Ів. 4: 12).

Чи я в Божих очах є чимось чи нічим, має вимірюватись радше моєю любов’ю до Нього, до Його братів, до Його справи, до світу в загальному і навіть до моїх ворогів – аніж моїм знанням, популярністю чи красномовством.

Тому, оцінюючи характер, ми повинні поставити любов першою і вважати її головною пробою нашої близькості до Господа і нашого прийняття Ним.

Всі зачаті Святим Духом повинні мати добру вдачу. Жодним чином ми не можемо краще звіщати чесноти Того, Хто покликав нас із темряви до дивного Свого світла, ніж через прояв духа любові в щоденних життєвих справах. WT '03-56, 5.

8   Б Е Р Е З Н Я

Бог розклав члени в тілі, кожного з них, як хотів (1 Коринтян 12: 18).

Жоден член тіла Христа не може сказати, що він зовсім не потребує іншого члена, і жоден член не може сказати, що немає нічого, що він міг би робити в службі Тілу. Під керівництвом нашого славного Голови кожен член, наповнений Його Духом і бажаючий служити Йому, може щось робити. Коли настане час нагород, хто знає, скільки корисності Павла і Аполлоса може бути приписано деяким з покірних осіб, таким як Акила і Прискилла, котрі різним шляхом служили, а також заохочували і підтримували своїх здібніших братів у Господній праці. WT '03-59.

9   Б Е Р Е З Н Я

Не є Бог несправедливий, щоб забути діло ваше та працю любові, яку показали в Ім’я Його ви, що святим послужили та служите (Євреїв 6: 10).

Жодна Господня дитина не повинна дозволяти, щоб теперішній жнивний час, з його нагодами служіння і співпраці, минав без намагання щоденно особисто піднімати царське знамено і привселюдно звіщати чесноти Того, Хто покликав нас із темряви до світла, або без допомоги і співпраці з іншими, кого Господь у Своїй передбачливості помістив у більш сприятливе становище для публічної служби. WT '03-59.

10   Б Е Р Е З Н Я

Кожного дня заохочуйте один одного, доки зветься “Сьогодні”, щоб запеклим не став котрий з вас через підступ гріха (Євреїв 3: 13).

Якщо ми відчуваємо, що нас деякою мірою охоплює духовна апатія, непомітно притуплюючи наші духовні почуття, і правда втрачає свій надихаючий вплив на нас, нашим першим обов’язком є вдатися до молитви і спільності з Богом та Його Словом, щоб усвідомити його освячуючу силу. WT '03-54.

“Бо ми стали учасниками Христа, коли тільки почате життя затримаємо певним аж до кінця” (Євреїв 3: 14).

11   Б Е Р Е З Н Я

Тож і ми, мавши навколо себе велику таку хмару свідків, скиньмо всякий тягар та гріх, що обплутує нас, та й біжім з терпеливістю до боротьби, яка перед нами (Євреїв 12: 1).

Ви, котрі розпізнаєте нагороду вашого високого поклику і намагаєтеся невпинно бігти в цьому напрямку до мети, “підпережіть стегна свого розуму”, збільште і укріпіть ваші наміри та зусилля, відновіть вашу рішучість, подвойте ваш запал, відкиньте вбік тягарі зайвих світських турбот, пожвавте вашу ревність і, як наполягає апостол, із терпеливістю біжіть в змаганні, яке призначене вам. Біжіть не так, як той, хто лише б’є повітря, а як той, хто має перед собою мету і хто у відчайдушній завзятості вирішив вчинити своє покликання і вибрання міцним. WT '03-54.

12   Б Е Р Е З Н Я

Ціль же наказу – любов від чистого серця, і доброго сумління, і нелукавої віри (1 Тимофія 1: 5).

Ми повинні чітко тримати в нашому розумі факт, що кінцевою метою всієї божественної діяльності з нами і для нас, а також кінцевим значенням всіх божественних обітниць для нас, є розвиток любові, яка є Подобою Бога, тому що Бог є любов. А щоб ця любов розвинулась в нас у такому значенні і до такої міри, як це передбачив Господь, необхідно, щоб вона виходила з чистого серця, була в повній згоді з Господом та Його законом любові і цілковито суперечила противнику та його закону самолюбства. WT '00-360.


13   Б Е Р Е З Н Я

Тож усі, хто досконалий, будьте цієї думки; коли ж про щось ви думаєте інакше, то Бог вам відкриє й це. Та до чого дійшли ми, поступаймо в тім самім далі (Филип’ян 3: 15-17, Diaglott).

Тим, хто досягнув мети досконалої любові, необхідно залишатися активно зайнятими в Господній службі, кладучи своє життя за братів. Вони повинні стояти не лише як представники Бога і принципів праведності, але й як представники тих, хто міцний Господом і могутністю сили Його та вірою Його Слову, – готові, охочі й діяльні в підбадьоренні інших, котрі також біжать в цьому змаганні, щоб вони так само могли досягти “мети”. WT '01-10.

14   Б Е Р Е З Н Я

Ліпший від силача, хто не скорий до гніву, хто ж панує над собою самим, ліпший від завойовника міста (Приказки Соломона 16: 32).

Хоча гнів у значенні ненависті, злоби, незгоди, заздрості повинен бути усунений всіма, хто намагається бути відбитком дорогого Божого Сина, однак гнів у значенні праведного обурення проти злодіяння, гріха в різних його формах, є властивим. І хоча застосовувати його потрібно з великою стриманістю, підтриманою любов’ю, бувають обставини, в яких було б неправильно не мати праведного гніву і не виявити його. WT '96-279.

15   Б Е Р Е З Н Я

Праведний житиме вірою (Євреїв 10: 38).

Недостатньо того, що ми через віру одержуємо перший імпульс життя, але таким самим чином перейшовши від смерті до життя, ми повинні продовжувати отримувати і засвоювати духовну поживу, щоб нею зростати. Ми повинні ходити вірою, слідуючи за керівництвом Святого Духа через Слово правди.

Життя віри є особистою справою, як і життя серця та розуму. Це щось значно більше, ніж прийняття доктрин, які ми вважаємо біблійними, а тому правдивими. Це засвоєння того, що, як ми переконалися, є Правдою, так що її принципи стають нашими принципами, а її обітниці – нашим натхненням. WT '95-92, 93.

16   Б Е Р Е З Н Я

Ми знаємо, що ми перейшли від смерті в життя, бо любимо братів... І ми мусимо класти душі за братів (1 Івана 3: 14, 16).

Одним з кінцевих і найретельніших випробувань цих “братів” (випробуванням, в якому, мабуть, найбільше з тих, які пробудились і озброїлись, впаде), буде любов до братів. Здається, багато хто вхибить в цьому пункті, а значить, на цій основі буде вважатися негідним щедрого входу в Царство.

Якщо хтось є дуже слабкий і схильний спотикатися, справжній воїн хреста не нехтуватиме ним і не ображатиме, як не вчинив би цього старший брат, Провідник. Навпаки, він буде більш дбайливий і послужливий до слабшого, не дивлячись на те, що йому самому найбільше подобається перебувати в товаристві сильніших. WT '99-88.

17   Б Е Р Е З Н Я

Візьміть же від нього таланта, і віддайте тому, що десять талантів він має. Бо кожному, хто має, дасться йому та й додасться, хто ж не має, – забереться від нього й те, що він має (Матвія 25: 28, 29).

Чому чоловік, який мав один талант, вибраний як приклад тих, які закопують таланти? Очевидно, щоб показати відповідальність тих, котрі мають найменше, – що Господь навіть від найменшого зі Свого посвяченого народу сподівається, що той знатиме про таланти, якими володіє, і вживатиме їх, і що Він не вважатиме невинними навіть тих, котрі мають найменшу здібність служити Йому, Його братам і Його правді й занедбують її використовувати. WT '0-59.

18   Б Е Р Е З Н Я

Тому то, підперезавши стегна свого розуму та бувши тверезі, майте досконалу надію на благодать, що приноситься вам в з’явленні Ісуса Христа (1 Петра 1: 13).

“Підперезавши стегна свого розуму” для тривалого, стійкого і рішучого зусилля, “будьте тверезі”; не дозвольте собі потрапити у збудження і під впливом цього збудження вичерпати всю свою духовну життєвість за дуже короткий час, а потім знову стати холодними або розчарованими; а ретельно все обдумайте і приготуйтесь до довгої та терпеливої витривалості в усіх вправляннях та випробуваннях віри і терпеливості, потрібної, щоб довести, що ми є переможці та гідні благословенної нагороди, обіцяної “тому, хто переможе”. Біг, який перед нами, не є бігом ривками, а “витривалістю в добрім ділі”. WT '03-54.

19   Б Е Р Е З Н Я

Як слухняні, не застосовуйтеся до попередніх пожадливостей вашого невідання, але за Святим, що покликав вас, будьте й самі святі в усім вашім поводженні (1 Петра 1: 14, 15).

Деякі християни мають помилкове уявлення, що Бог Сам проводить всю обробку, і Його діти повинні бути лише пасивними в Його руках. Проте ап. Петро висловлюється не так. Він закликає нас самим обробляти себе згідно з божественними вказівками. Праця повинна виконуватися в нас і довкола нас, і ті, котрі не встають і не працюють, а пасивно сидять і чекають, що Господь чинитиме чуда для них, дуже обманюють себе і дають ворогу велику перевагу над собою, яку він обов’язково використає, щоб зв’язати їм руки й ноги і кинути в зовнішню темряву, хіба що вони пробудяться, щоб виконувати своє власне спасіння зі страхом і тремтінням. WT '03-55.

20   Б Е Р Е З Н Я

Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте правду, – а правда вас вільними зробить (Івана 8: 31, 32).

Божественну правду ніколи не можна знайти без божественно призначених джерел, а цими джерелами є Господь, апостоли і пророки. Пробувати в науці, викладеній в їхніх натхнених писаннях, вивчати і роздумувати над ними, беззастережно довіряти їм і вірно підкоряти їм свій характер – ось що означає позоставатися в Слові Господа. Якщо ми таким чином зостаємося в Слові Господа, як старанні й щирі учні, ми справді “пізнаємо правду”, будемо “тверді в вірі” і “готові на відповідь кожному, хто в нас запитає рахунку про надію, що в нас”, будемо наполегливо “боротись за віру, раз дану святим”, “провадити добру війну”, “засвідчувати добре визнання” і стійко “терпіти лихо, як добрі вояки Христа Ісуса”, аж до кінця нашої дороги. WT '03-61.

21   Б Е Р Е З Н Я

Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує (Матвія 5: 44).

Ось спосіб перевірити справжній стан вашого серця стосовно таких осіб. Чи будете ви охоче виявляти їм доброзичливість і, в міру вашої здатності, допомагати їм побачити і подолати помилки їхнього шляху? Чи можете ви з любов’ю молитися за них і терпеливо зносити їхні слабкості, їхнє незнання й недостаток розвитку і намагатися шляхетним прикладом показувати їм кращий шлях? Якщо так, то ви зневажаєте гріх, а не грішника. Ви повинні ненавидіти гріх, але ніколи – грішника. Доки безпомилковий Божий суд не проголосить, що гріх і грішник є нероздільно зв’язані між собою, нехай любов продовжує триматися такого брата. WT '91-141.

22   Б Е Р Е З Н Я

Бо коли б ми самі судили себе, то засуджені ми не були б. Та засуджені від Господа, караємося, щоб нас не засуджено з світом (1 Коринтян 11: 31, 32).

Підрахувати досягнення і втрати Нового Створіння і те, як, коли і де вони прийшли до нас у постійній битві зі світом, тілом і дияволом, безперечно, буде корисним для всіх, хто робить такі підрахунки з єдиною ціллю – подобатися Господу.

Духовні ізраїльтяни щодня і щогодини повинні жити життям близькості до Первосвященика. Вони повинні постійно звертатись до крові дорогого Відкупителя з метою очищення найменшого забруднення совісті, щоб весільні шати приписаної праведності нашого Господа не сталися брудними, але щоб найменша пляма була усунена, і щоб ми могли мати їх без “плями чи вади, чи чогось такого”. WT '03-3, 4.

23   Б Е Р Е З Н Я

Ви витерпіли запеклу боротьбу страждань. Ви були то видовищем зневаги й знущання, то були учасниками тих, що жили так (Євреїв 10: 32, 33).

Найміцніші з братів потребують допомоги, підбадьорення, підтримки інших. Господь влаштував так, щоб ми не почувалися цілком самодостатніми, і що навіть наше властиве покладання на Господа, очевидно, вимагатиме співпраці, підбадьорення, співчуття і любові співпрацівників у винограднику. Чи може хтось, хто переніс хоч частку трудів і спеки дня в євангельській службі, не поділяти цієї думки? Отже перед нами шлях, яким багато з дорогого Господнього народу, самі не маючи великої кількості талантів чи нагод для служіння, можуть бути співпрацівниками і помічниками в євангельській праці. WT '03-40.

24   Б Е Р Е З Н Я

Я тебе не покину, ані не відступлюся від тебе (Євреїв 13: 5).

То чому ж ми повинні боятися того, що може зробити нам людина, або тривожитись щодо Господньої праці, начебто сатана чи будь-яка інша зла сила може взяти над нею гору? Однак ми повинні показувати нашу відданість не лише в нашій ревності, але й в нашій розсудливості... тому ми повинні й далі продовжувати Господню працю так, мовби вся відповідальність лежить на нас, але в нашому серці ми повинні визнавати, що весь тягар і відповідальність лежить на Господі.

Давним-давно хтось сказав: “Я вічний, доки не закінчилась моя праця”. І ми можемо бути певні, що це, по суті, стосується всіх зайнятих у Господній службі – “дорога в очах Господа смерть богобійних Його”. WT '03-41.

25   Б Е Р Е З Н Я

Тож ви, улюблені, знаючи це наперед, стережіться, щоб не були ви зведені блудом безбожних і не відпали від свого вгрунтування, але щоб зростали в благодаті й пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа (2 Петра 3: 17, 18).

Ми зростаємо в знанні тоді, коли звертаємо увагу на обітниці Бога, коли вірою застосовуємо їх до себе і намагаємося розгледіти виконання цих обітниць в нашому житті. Одночасно ми зростаємо в благодаті, бо якщо кожен пункт знання не буде прийнятий в добре і чесне серце і не принесе своєї міри послуху і праведності (благодаті), ми не будемо приготовані до наступного кроку знання і, таким чином, зупинимося або ж, можливо, повернемо назад. І як деяка втрата знання означатиме деяку міру втрати благодаті, так само втрата благодаті означатиме відповідну втрату знання – відхід у темряву, де обітниці Господнього Слова ставатимуть щораз більше тьмяними і неясними – пропорційно тому, як наша доброта і милість будуть зникати в земній суєті або в гріху.WT '03-70.

26   Б Е Р Е З Н Я

Не належимо ми ночі, ні темряві. Тож не будемо спати, як інші (1 Солунян 5: 5, 6).

Християнин, як послідовник Господа, як учень в школі Христа, готується до місця в Тисячолітньому Царстві – до участі в його славі, честі та безсмерті. Отже ми бачимо необхідність частих пересторог Святого Письма, щоб Господній народ був пильним – не був на зразок тих, хто дрімає, хто бездіяльний, хто обтяжений турботами цього життя, але щоб палав духом, служачи Господу. Його служіння Господу в першу чергу полягає в приведенні себе до якомога ближчої згоди з Господньою волею і до якомога ближчої подоби до божественного зразка. По-друге, воно полягає в тому, щоб через настанову і приклад допомагати іншим покликаним на цю саму вузьку дорогу. WT '03-70.

27   Б Е Р Е З Н Я

Я благаю за них... щоб були всі одно... щоб були досконалі в одно... щоб пізнав світ, що... їх полюбив Ти, як Мене полюбив (Івана 17: 9, 20-23).

Ми з подивом питаємо: як таке може бути? Наш Господь Ісус завжди був у досконалій згоді з Отцем – Син, Котрий славно віддзеркалював Його подобу. Але з нами було не так. Ми були грішними і не мали нічого вартого любові. Так, але ми були обмиті й очищені і, незважаючи на те, якими недосконалими можуть бути наші земні посудини, наші серця є досконалими в очах Того, Хто здатний читати серце. А коли Бог бачить нас із досконалим серцем (з досконалою метою і наміром) – коли ми стараємось перемагати слабкості й немочі нашого недосконалого тіла і з болісним, однак рішучим, зусиллям виконувати Його волю, покірно довіряючись приготуванням, які Він вчинив для нашого відкуплення від падіння, – Він визнає в нас те, що гідне Його любові. WT '03-79.

28   Б Е Р Е З Н Я

Терпи лихо, як добрий вояк Христа Ісуса (1 Тимофія 2: 3).

Справжній воїн не дебатує про свою справу. Слушно припустити, що він переконався в її справедливості і праведності ще до того, як дав згоду їй служити. Далі він доводить це та нехтує усім, що їй суперечить. В її обороні він готовий віддати все і навіть самого себе.

Яка честь служити Христу чесно, з повною відданістю. Яка невимовна радість – бути на правильному боці, знати, що за полем крові й долиною тіней є щедрий вхід у радощі та мир тріумфального Царя царів. Задля цієї надії ніхто не повинен ухилятися від труднощів битви, ніхто не повинен здригатися перед люттю ворога і тремтіти перед неминучістю голоду, спраги, наготи, ран або смерті. WT '03-84.

29   Б Е Р Е З Н Я

Бо спасенні ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий (Ефесян 2: 8).

Як члени зіпсутого роду ми були нездатні виконувати яку-небудь працю, яку наш святий Бог міг прийняти. Тому наше теперішнє становище як Нових Створінь не є результатом чогось, що було зроблене або могло бути зроблене старим створінням. Це не від нас, це дар Божий, і цю лекцію слід засвоїти повною мірою, інакше ми постійно будемо в небезпеці падіння.

...Апостол (дуже далекий від того, щоб вважати Нове Створіння еволюцією старого створіння) намагається дати нам чітко зрозуміти, що мова йде про нове і відособлене створіння. Ми створені в Христі Ісусі як майстерний витвір Бога – приготовані для добрих діл, але не через добрі діла. WT '03-90.

30   Б Е Р Е З Н Я

А коли все оце поруйнується, то якими мусите бути в святому житті та в побожності ви (2 Петра 3: 11).

Без сумніву, богоподібність не може містити жодного згубного базікання, жодної нечистої чи безбожної розмови, жодних віроломних чи бунтівних слів. Нехай такі речі будуть здаля від всіх, хто в щирості та правді іменує себе іменем Христа. І не забуваймо щодня залагоджувати наші рахунки з Господом, щоб переконатися, що жодний запис пустого слова, нерозкаяного, а отже, не прощеного, не свідчить проти нас. Якщо ми щодня здаємо свої рахунки Богу і шукаємо Його ласки заради більшої сили перемагати кожного наступного дня, ми будемо виправдані в суді й стоятимемо перед Богом, отримавши схвалення через Христа і маючи свідчення Його Святого Духа нашому духу, що ми приємні та прийнятні для Нього. WT '96-33.

31   Б Е Р Е З Н Я

Змагай добрим змагом віри, ухопися за вічне життя, до якого й покликаний ти, і визнав був добре визнання перед свідками багатьма (1 Тим. 6:12).

Чи наша боротьба буде більш відкритою, чи більш особистою – це повинна бути боротьба. До того ж, повинен бути поступ і перемога, інакше ми ніколи не будемо прийняті Господом як “переможці”.

Ще одна думка повинна бути засвоєна всіма нами. Господь, оцінюючи нас, братиме до уваги радше духа, який спонукує нас, аніж результати, отримані внаслідок наших зусиль. З огляду на це, пильнуймо, щоб не лише всіма силами робити те, що знайдуть наші руки, але й пильнуймо, щоб кожна наша жертва і дар для Господа і Його справи були так наповнені любов’ю і відданістю, щоб Господь неодмінно схвалив їх – як зроблені з любові до Нього і тих, хто Його, а не з марної слави. WT '03-91.

 

 

Preface - СІЧНЯ-January - ЛЮТОГО-February - БЕРЕЗНЯ-March -
КВІТНЯ
-April - ТРАВНЯ-May - ЧЕРВНЯ-June -
ЛИПНЯ-July - СЕРПНЯ-August - ВЕРЕСНЯ-September -
ЖОВТНЯ
-October - ЛИСТОПАДА-November - ГРУДНЯ-December
- Index - Word Document -
PDF

Return to Ukrainian Home Page

Illustrated 1st Volume
in 31 Languages
 Home Page Contact Information